Daniela

Ráda cestuju a fotím. A nechci moc spamovat Instagram, aby mě všichni moji kamarádi nepřestali sledovat. A proto vznikl tento blog.

Kdybych ale stránku o sobě měla pojmout nějak klasičtěji, na úvod by mělo asi zaznít, že mi je dvacet let a studuji Marketingovou komunikace a PR na Univerzitě Karlově a dálkový obor Mediálních studií na téže univerzitě. Při studiu si přivydělávám jako osobní trenér ve fitku (ale načerno, takže působím jen jako přechytralý klient, co rád komanduje svoje kamarády). Kromě již zmíněného cestování a focení ještě ráda maluju, hlavně věci, co existují jen v mé hlavě, píšu, čtu a sportuju. S tím sportem to ale nijak nepřeháním, jen tak aby se neřeklo.

Nejlepší věc na mě je, že jsem jako šváb. Adaptabilní. Zvyknu si na všechno, přizpůsobím se čemukoliv a každý nápad je dobrý nápad. Moje největší superschopnost by asi bylo, že jsem schopna usnout kdykoliv a kdekoliv během pěti minut, což se mi během cest vždy osvědčilo. A moje další skrytá superschopnost je, že umím perfektně napodobit psí štěkot. Ve skutečnosti zním jako pes víc než pes.


Kontakt

  • e-mail: daniela.wojnarova@gmail.com
  • IG: @danielawojnarova
  • Day by me: danielawojnarova
  • <img src=”//www.elitebloggers.cz/track.gif?data=xf7blqqk” />